Kariéra

Pridajte sa k tímu MHC Mobility!

Sme jedným z lídrov v oblasti dlhodobého prenájmu v Európe a za svoju pozíciu vďačíme ambicióznym ľuďom s inovatívnym pohľadom na mobilitu. Vďaka našim hodnotám sme výnimočným pracoviskom a chceme, aby sa každý zamestnanec cítil výnimočne.

Tu je dôvod, prečo by ste sa mali pridať k nášmu tímu:

  • Sme finančne stabilná organizácia a jedna z najrýchlejšie rastúcich skupín na svete, ktorá vám poskytne stabilitu a možnosti rastu.
  • Vďaka rozsahu spoločnosti MHC Mobility sa budete môcť podieľať na jedinečných projektoch v automobilovom priemysle.
  • Ľudia sú pre nás najdôležitejší: pomáhame budovať kariérny rast a neustále podporujeme profesionálny rozvoj našich zamestnancov.

On-line nábor

Ako vyzerá náborový proces v spoločnosti MHC Mobility?

1

Prihláste sa

Vyberte si z nižšie uvedeného zoznamu pracovnú ponuku, ktorá vás zaujíma, a potom vyplňte prihlášku.

2

Stretnime sa

Ak vaše schopnosti a pracovné skúsenosti zodpovedajú profilu osoby, ktorú hľadáme, pozveme vás na výberové konanie.

3

Spätná väzba

Naše rozhodnutie Vám oznámime čo najskôr.

Výhody pre našich zamestnancov:

Multi Sport card
Kurzy anglického jazyka
Školenia a semináre

Momentálne nemáme žiadne otvorené pozície.

SALES MANAGER
Ste človek, ktorý chce rozvíjať svoje odborné schopnosti v medzinárodnom prostredí?
Hľadáme práve vás! Hľadáme
SALES MANAGERA
Ponúkame príležitosť pracovať v globálnej Japonskej spoločnosti zameranej na dlhodobý prenájom motorových vozidiel. Prihláste sa ešte dnes!

Náplň práce

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov pre operatívny leasing a krátkodobý prenájom vozidiel.
  • Prezentácia portfólia produktov a služieb vrátane cross-sellingu a up-sellingu.
  • Príprava cenových ponúk vrátane komunikácie s dodávateľmi.
  • Uzatváranie zmlúv s klientami.
  • Starostlivosť o klientov s cieľom budovania a udržiavania pevných a dlhodobých vzťahov.
  • Administratíva súvisiaca so spracovaním obchodných prípadov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Skúsenosť v práci so zákazníkom
  • Chuť pracovať v automobilovom priemysle
  • Komunikačné schopnosť
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prax v oblasti predaja vozidiel alebo leasingu vozidiel min. 2 roky
  • Obchodnícke nastavenie, schopnosť osloviť zákazníka, pochopiť jeho potreby a navrhnúť riešenie
  • Asertívna komunikácia, zodpovednosť, orientáciu na zákazníka, schopnosť práce v tíme
  • Schopnosť zvládať stres, stanoviť si priority a dobre si zorganizovať prácu
  • Zmysel pre detail, logické a analytické myslenie
  • Aktívna práca s MS Office – pokročilá úroveň.
  • Výhoda je znalosť operatívneho lízingu vozidiel

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím svoju žiadosť spolu so životopisom na e-mail adresu michal.kapusta@mhcmobility.sk

Vaša žiadosť

Príloha môže mať maximálne 5 MB.
Povolené formáty súborov: jpg, jpeg, png, pdf, txt, doc, docx
nie je zvolený žiadny súbor